Dostawa:

Towar wysyłamy do 24h od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym, z wyłączeniem sobót, niedziel i dni wolnych od pracy. Wszystkie paczki wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich:

  • InPost Kurier - door do door
  • InPost Paczkomat - nadanie przesyłek do wskazanego paczkomatu
  • Poczta Polska

W przypadku zdarzen losowych zastrzegamy prawo do nadania przesyłki maksymalnie do 72h od zaksięgowania wplaty.

Koszt przesylki zgodny z cennikami ww. firm kurierskich. Nasz system automatycznie nalicza koszty w odniesieniu do całkowitej wagi zamowienia.

Wszystkie przesyłki posiadają numer nadania, dzięki któremu mogą panstwo na bierząco śledzić losy swoich paczek za pomocą systemów trackingowych udostępnianych przez powyższe firmy.

Tracking dla:

Zanim wybierzesz InPost...

...znajdź najbliższy paczkomat!

Pomocna będzie mapa. Przy zamówieniu należy podać adres i kod paczkomatu, oraz Państwa aktualny numer telefonu. Na wskazany numer telefonu otrzymają Państwo niezbędne informacie SMSem od firmy InPost wymagane przy odbiorze paczki. 


Płatności:

Płatności można dokonać na dwa sposoby:

  1. Platność z góry - przelewem tradycyjnym - numer konta bankowego i pozostałe dane znajdą Państwo w liście e-mail wysyłanym przez nasz system tuż po złożeniu zamówienia (jeśli wiadomość nie dotarła proszę sprawdzić folder SPAM - jeśli do godziny po zakupie list nadal nie doszedł, prosimy o kontakt mejlowy)
  2. Płatność przy odbiorze - przesyłki "za pobraniem" wysyłamy firmą kurierską InPost.

PRODUCENCI